Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 154 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej bytu 1+kk, 37m2, se sklepem a zahrádkou, Vyškov, Brněnská

Prodej bytu 1+kk, 37m2, se sklepem a zahrádkou, Vyškov, Brněnská

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 1+kk s užitnou plochou 31,7m2, sklepem 5,5m2 a zahrádkou. Byt je umístěn ve 3.NP cihlového bytového domu se šesti bytovými jednotkami. Byt je ve standardním provedení, udržovaný, vytápění plynové. V bytě byla vyměněna plastová okna a plynový bojler na..

2 300 000 Kč
Rodinné dům, Říčany

Rodinné dům, Říčany

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím k prodeji řadový, rodinný dům se zahradou v klidné obci Říčany u Brna. Z ulice se v současné době jedná o hmotově nenápadný dům (je možnost nástavby). Hlavním benefitem nemovitosti je propojení domu s dobře využitelnou jižně orientovanou zahradou...

5 830 000 Kč
Pronájem 1+1 ve Vyškově

Pronájem 1+1 ve Vyškově

V zastoupení majitele Vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+1 na ul. Puškinova ve Vyškově, o rozloze 42 m². Nachází se v 1. patře cihlového domu bez výtahu. Byt je po kompletní rekonstrukci. Je částečně zařízený kuchyňskou linkou, jídelním stolem a elektrickým sporákem s troubou. Na chodbě je..

12 500 Kč za měsíc
RD 2x3+1, Svitavy, Poličská, garáž, dvorek, CP 241 m2

RD 2x3+1, Svitavy, Poličská, garáž, dvorek, CP 241 m2

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům s garáží a dvorkem na ulici Poličská ve Svitavách. Byl postaven zhruba před 80 lety, jako zděný, částečně podsklepený, se dvěma nadzemními podlažími. Krov je dřevěný, krytina šindel a plech. Stropy polospalné, nad sklepy klenba. Z části je budova zateplena,..

4 200 000 Kč
Prodej RD 2+1, Kotvrdovice

Prodej RD 2+1, Kotvrdovice

Hledáte dům, který byste si mohli dotvořit podle svého? Oceníte dojezdovou vzdálenost do Vyškova nebo Brna? Nebo vás láká malebné okolí poblíž Macochy? V obci Kotvrdovice vám nabízím ke koupi přízemní, částečně podsklepený dům s předzahrádkou. V posledních 12 letech prošel dům částečnou..

1 950 000 Kč